Saldus, Tūristu iela 3, LV-3801
biblioteka@saldus.lv

Jauno grāmatu diena šoreiz virtuālā vidē

Jauno grāmatu diena Saldus pilsētas bibliotēkā šoreiz virtuālā vidē!

Ar jaunieguvumiem iespējams iepazīties bibliotēkas mājas lapā: https://biblioteka.saldus.lv/pieaugusajiem/jaunas-gramatas/

Lai kaut nedaudz atvieglotu jūsu izvēli, bibliotēkas darbinieki ir sagatavojuši nelielu ieskatu jaunajās grāmatās:

Izvēlētās grāmatas var rezervēt gan kā attālinātais bibliotēkas lietotājs, gan sazinoties ar bibliotēkas darbiniekiem. Arī par grāmatu saņemšanu būs jāvienojas ar bibliotēkas darbiniekiem.
Bibliotēkas darba laiks – katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 17.00.
Kontaktinformācija: 63824900; 63824911; 26163684.
E-pasts: abonements@saldus.lv