Saldus pilsētas bibliotēka
Kā kļūt par bibliotēkas lasītāju?
  1. Izlasām bibliotēkas pakalpojumu izmantošanas noteikumus.
  2. Lejuplādējam atbilstošo reģistrācijas anketu - Anketa reģistrācijai Lietotāju apkalpošanas nodaļā (pieaugušajiem) vai Anketa - galvojums reģistrācijai Bērnu literatūras centrā (bērniem vecumā līdz 16 gadiem).
  3. Aizpildām anketu, izprintējam (ja ir tāda iespēja) un parakstām vai saglabājam datu nesējā, dodamies uz bibliotēku, kur to izprintējam bez maksas, un parakstām.
  4. Iesniedzam parakstīto anketu  bibliotēkas darbiniekam.
  5. Datu pārbaudei, reģistrējoties bibliotēkā, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (reģistrējot bērnus līdz 16 gadiem arī dokumentu, kas apliecina Jūsu juridisko statusu attiecībā pret nepilngadīgo personu).
  6. Pēc datu ievades bibliotēku informācijas sistēmā ALISE, Jums tiks piešķirta lasītāja karte ar numuru. Lasītāja kartes numurs turpmāk būs Jūsu idents, izmantojot bibliotēkas  pakalpojumus.
Atgādinām!
Lietotāju datu precizēšanu veicam vienu reizi gadā - katra jaunā gada pirmajā bibliotēkas apmeklējuma reizē.
Ja trīs gadus nebūsiet izmantojis bibliotēkas pakalpojumus un Jums nebūs nekādu saistību pret bibliotēku, Jūsu dati tiks dzēsti no sistēmas
 
Tiem, kam nav laika bibliotēkas apmeklējumam, bet ir e-paraksts!

Bibliotēka pieņem reģistrācijas anketas, kuras ir parakstītas ar drošu elektronisko parakstu.

Jūs gribat reģistrēt kā lasītāju savu bērnu vai gribat izmantot 3td e-grāmatu bibliotēku, bet Jums nav laika bibliotēkas apmeklējuma - šī ir iespēja!
  1. Izlasām bibliotēkas pakalpojumu izmantošanas noteikumus.
  2. Lejuplādējam atbilstošo reģistrācijas anketu - Anketa reģistrācijai Lietotāju apkalpošanas nodaļā (pieaugušajiem) vai Anketa - galvojums reģistrācijai Bērnu literatūras centrā (bērniem vecumā līdz 16 gadiem).
  3. Aizpildām anketu, parakstām ar elektronisko parakstu un nosūtam bibliotēkai - .
  4. Trīs darba dienu laikā bibliotēkas darbinieks uz Jūsu norādīto e-pastu nosūtīs informāciju par lasītāja karti, kā arī attālinātā lietotāja autorizācijas datus.
Atgādinām!
Pirmajā bibliotēkas apmeklējuma reizē līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments. Bērna reģistrācijas gadījumā, līdzi jābūt arī dokumentam, kas apliecina Jūsu juridisko statusu attiecībā pret nepilgadīgo personu.
Ja reģistrējāties bibliotēkā, lai saņemtu piekļuvi e-grāmatu bibliotēkai, ieteicams reizi gadā atjaunot savus datus, atsūtot bibliotēkai jaunu reģistrācijas anketu. Pretējā gadījumā - pēc trīs gadiem Jūsu dati tiks dzēsti no sistēmas un Jūs vairs nevarēsiet izmantot arī e-grāmatu bibliotēkas iespējas.
Uzmanību!

25.septembrī
Metodiskā diena -
bibliotēka apmeklētājiem
slēgta!


Atvainojamies par
sagādātajām neērtībām.


 
Darba laiks

Pirmdiena, Otrdiena, Trešdiena, Ceturtdiena, Piektdiena
10:00-18:00

Sestdiena
10:00 - 16:00

Svētdiena - slēgta

Katra mēneša pēdējā trešdiena - metodiskā diena. Bibliotēka apmeklētājiem slēgta.

 
Jautā bibliotekāram
Tālrunis vai e-pasts*
Tavs jautājums*
2019 (c) Saldus pilsētas bibliotēka
izstrādāja DSP