Saldus pilsētas bibliotēka
Skolēni un bērni saņem ESIP konkursu "iESkaties"atbalstītāju balvas
2014.gada 18.februāris - Saldus pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētā pasākumā par drošu internetu, Saldus 1.vidusskolas 6.c klase saņēma piespraudes no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā. Puiši - ar tēmu "Taupi elektrību!", meitenes - ar ES mājas interneta vietnes adresi.
21.februāris - bibliotekārās stundas "Iepazīsim un izmantosim datu bāzes" ietvaros, Striķu pamatskolas 8.klases skolēni saņēma pildspalvas no Eiropas Parlamenta Informācijas biroja Latvijā, bet bloknotus ieguva zibenskonkursa uzvarētāji.
27.marts - Saldus pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētajā konkursā Saldus pamatskolas 3.a klasei un 3.b klasei "Vai tu esi gudrāks par skolotāju", erudītu komanda saņēma balviņas no Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā.
24.maijs - Saldus pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētajā rīta stundā mazajiem, kopā ar PII "Zīlīte" vecākās grupas audzēkņiem un viņu vecākiem, bērni saņēma krāsojamu grāmatu par Eiropas Savienību "Draugi un ES" no ES mājas Rīgā.
12.jūnijs - Saldus pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētās aktivitātes "Mana nedēļa bibliotēkā" noslēguma pasākumā pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērni saņēma balvas no ES mājas - optimistiski oranžos iepirkumu maisiņus.
5.septembris - PII "Zīlīte" sagatavošanas grupa "Mārītes", apmeklējot Saldus pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras centru, saņēma krāsojamu grāmatu par Eiropas Savienību  "Draugi un ES" no ES mājas Rīgā.
17.septembris - Saldus pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras centra organizētajā bibliotekārajā stundā Gaiķu pamatskolas 5.klase saņēma grāmatiņu par ES dalībvalstīm no ES mājas Rīgā un piekariņus no Latvijas SOLVIT koordnācijas centra.
1 / 6 > >>|
Uz galeriju
Uzmanību!

25.septembrī
Metodiskā diena -
bibliotēka apmeklētājiem
slēgta!


Atvainojamies par
sagādātajām neērtībām.


 
Darba laiks

Pirmdiena, Otrdiena, Trešdiena, Ceturtdiena, Piektdiena
10:00-18:00

Sestdiena
10:00 - 16:00

Svētdiena - slēgta

Katra mēneša pēdējā trešdiena - metodiskā diena. Bibliotēka apmeklētājiem slēgta.

 
Jautā bibliotekāram
Tālrunis vai e-pasts*
Tavs jautājums*
2019 (c) Saldus pilsētas bibliotēka
izstrādāja DSP