Ziņas
Saldus novada ”20 pērles” 21. novembris drukāt
Galerijā Saldus novada ”20 pērles” atspoguļotas Saldus pilsētas un Saldus novada pagastu bibliotēkas, kurās fotogrāfs Māris Grasmanis tvēris bibliotēku pakalpojumus, arhitektūru un telpu iekārtojumu. Galerija atklāj to, cik dažādas ir mūsu novada "Gaismas pilis".

Foto – Māris Grasmanis.
Galerija tapusi biedrības “KABata” sadarbībā ar Kursīšu pagasta bibliotēku-informācijas centru un Saldus novada publiskajām bibliotēkām realizētā projekta “20 pērles” ietvaros, ko finansē biedrība “KIT” (Saldus novada projektu fonds) konkursā “Kultūras pērles”!
 Skatīt šeit... Saldus novada ”20 pērles”

19.decembrī - metodiskā diena.
  Bibliotēka apmeklētājiem slēgta!

Būs iespēja nodot grāmatas!

2018 (c) Saldus pilsētas bibliotēka