< <
    Ziņas
    Saldus novada ”20 pērles” 21. novembris drukāt
    Galerijā Saldus novada ”20 pērles” atspoguļotas Saldus pilsētas un Saldus novada pagastu bibliotēkas, kurās fotogrāfs Māris Grasmanis tvēris bibliotēku pakalpojumus, arhitektūru un telpu iekārtojumu. Galerija atklāj to, cik dažādas ir mūsu novada "Gaismas pilis".

Foto – Māris Grasmanis.
    Galerija tapusi biedrības “KABata” sadarbībā ar Kursīšu pagasta bibliotēku-informācijas centru un Saldus novada publiskajām bibliotēkām realizētā projekta “20 pērles” ietvaros, ko finansē biedrība “KIT” (Saldus novada projektu fonds) konkursā “Kultūras pērles”!
     Skatīt šeit... Saldus novada ”20 pērles”