Ziņas
Bezmaksas datorkursi! 6. septembris drukāt
Prasme rīkoties ar datoru un internetu ir nepieciešama iedzīvotājiem jebkurā dzīves posmā, jo aizvien biežāk nākas sastapties ar jautājumiem un norādēm par e-iespējām.
Saldus pilsētas bibliotēka aicina ikvienu interesentu pieteikties un apgūt datorzinību pamatprasmes.

Mācību laikā tiks apgūti pirmie soļi darbā ar datoru - teksta rakstīšana, e-pasta izmantošana, informācijas saglabāšana un nosūtīšana, informācijas meklēšana tīmeklī,  e-pakalpojumu izmantošana, kā arī drošība interneta vidē. Atsevišķa nodarbība tiks veltīta darbam par internetbankas izmantošanu.
Interesentiem ar informācijas tehnoloģiju priekšzināšanām  piedāvājam padziļinātos datorkursus  - 2.līmeni.
Iepriekšēja pieteikšanās, jo vietu skaits ierobežots.
Tālr. 63824907

25.septembrī