< <
    Piesaki savu novada kultūrvietu! 26. jūlijs, 15:30 drukāt
    Kultūru varam baudīt visdažādākajās vietās - kafejnīcas, kinoteātros, muzejos, kultūras namos, bibliotēkas un daudzviet citur. Lai izceltu spilgtākas Latvijas kultūras vietas, aicinām tās pieteikt sabiedrisko mediju balvai “Kilograms kultūras”.
    Aizpildi pieteikuma anketu, norādi, kāpēc šī vieta pelnījusi saņemt zeltīto kilograma atsvaru, un izmanto iespēju pievienot foto vai video.
    Sabiedrisko mediju žurnālisti apciemos interesantākas kultūras pasākumu norises vietas, lai pastāstītu par tām televīzijas skatītājiem un radio klausītājiem. Savukārt žūrija izvērtēs visas pieteiktās kultūrvietas un skatītāju balsojums noteiks izcilāko no tām.   ANKETA