ONLAINE E-BIBLIOTĒKA 19. augusts drukāt
Onleihe sistēma ir Gētes institūta bibliotēkas digitāls pakalpojums. Šis serviss Jums sniedz iespēju lietošanā uz ierobežotu laiku saņemt digitālus medijus kā e-grāmatas, e-audio vai e-avīzes, tos vienkārši lejupielādējot mūsu Onleihe sistēmā.

Piedāvājam:
  • e-avīzes un e-žurnālus – DER SPIEGEL, Dein Spiegel, DIE ZEIT, Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ), Süddeutsche Zeitung (SZ), Neue Zürcher Zeitung,  Wirtschaftswoche, Psychologie heute, buchreport magazin, ColorFoto, connect; u.c.
  • e-grāmatas – mūsdienu daiļliteratūru, stāstus, kriminālromānus, nozaru un populārzinātnisko literatūru, publikācijas vācu valodas apguvējiem (viegli lasāmteksti, gramatika u.c.), virkni rokasgrāmatu un izdevumus bērniem un jauniešiem
  • e-audio – audiogrāmatas (daiļliteratūra, vēsture, bērnu un jauniešu literatūra) un mūzika
  • e-video – novadpētniecība un vēsture, kā arī bērniem un jauniešiem
Vairāk informācijas: https://www.goethe.de/ins/lv/lv/kul/bib/onl.html