"Mana nedēļa bibliotēkā" 11.06. - 15.06.2018. 18. jūnijs drukāt
Radošo aktivitāšu rīti “Mana nedēļa bibliotēkā” piedāvāja bērniem izzinošās un izglītojošās aktivitātēs interesanti pavadīt vienu vasaras brīvlaika nedēļu. Mazie apmeklētāji iesaistījās radošās nodarbībās, lietderīgi pavadot laiku – tika izlasītas un izvērtētas visas viņu vecumam atbilstošās lasīšanas programmas "Bērnu žūrija” grāmatas. Šī gada nodarbību moto “Mēs citiem”. Tā ietvaros bērni izgatavoja rotaļlietas, kuras turpmāk varēs izmantot arī citi bibliotēkas jaunākie apmeklētāji. Savu veiklību un izturību katrs pārbaudīja, spēlējot latviešu tautas rotaļas. Par aizrautību liecināja bērnu čalas un nodarbību laikā jauniegūtie draugi.