< <
    Izmēģini jaunās EBSCO datubāzes 17. septembris drukāt
    Līdz 11.novembrim  Saldus pilsētas bibliotēkā ir iespēja iepazīties ar 4 jaunām EBSCO izmēģinājuma datubāzēm -  MasterFILE Premier, Hobbies & Crafts Reference Center, Science Reference Center un Consumer Health Complete. Datubāzu saturs sagatavots speciāli pašvaldību publiskajām bibliotēkām, atbilstoši to lietotāju interesēm un informacionālajām vajadzībām.  Datubāzes var izmantot uz vietas Saldus pilsētas bibliotēkā vai arī, saņemot pieejas datus, ko izsniedz bibliotēkas darbinieks (ja esat reģistrēts  kā lietotājs Saldus pilsētas bibliotēkā).