Dzejoļu konkurss "Garā pupa"" 18. februāris drukāt
IZSLUDINA “GARĀS PUPAS” IKGADĒJO DZEJOĻU KONKURSU BĒRNIEM UN PUSAUDŽIEM
Biedrība "Ascendum" un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludina dzejoļu konkursu, kurā ar saviem darbiem tiek aicināti piedalīties 5–15 gadus veci bērni un pusaudži no visas Latvijas. Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem "Garā pupa 2019", kas iznāks septembrī, Dzejas dienu laikā.

Konkursam nav īpašas tēmas. Vērojiet, domājiet un izsakiet vārdos paši sevi un pasauli, kas ir ap jums. Sūtiet dzejoļus, kas tapuši no brīva prāta un sev par prieku! Tomēr ir svarīgi, lai dzejoļi būtu uzrakstīti labā latviešu valodā, kā arī tiktu pareizi lietotas pieturzīmes, ja tās tiek izmantotas.
Dzejoļi jāiesūta elektroniski līdz 31. martam uz e-pasta adresi  ar norādi "Garās pupas konkursam".
E-pastā obligāti jānorāda autora vārds, uzvārds, skola un klase, kā arī kontaktinformācija: e-pasta adrese un telefona numurs.
Bērnu darbus šogad vērtēs gadagrāmatas "Garā pupa" sastādītāja dzejniece Inese Zandere, režisors, daudzu bērniem domātu izrāžu veidotājs Jānis Znotiņš, televīzijas žurnāliste Ilze Dobele, komponiste, meiteņu kora “Spīgo” diriģente Līga Celma-Kursiete un mākslinieks, bērnu grāmatu ilustrators Reinis Pētersons.
Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem "Garā pupa 2019", autori saņems jaunās gadagrāmatas eksemplāru un pārsteiguma balvas.

28.augustā
slēgta