< <
    “Digitālā nedēļa 2018” 21. marts drukāt
    “Digitālās  nedēļas 2018”  ietvaros, 21.martā notika tikšanās ar Nodarbinātības valsts aģentūras speciālistēm Ivetu Krastiņu un Ingu Kaļmuku. Speciālistes pastāstīja par NVA piedāvātajiem pakalpojumiem -  CV un motivācijas vēstuļu rakstīšanas pamatprasībām,  vakanču portālu izmantošanu, atbalstu karjeras plānošanā un darba meklēšanā.
    Reģistrējoties NVA, iespējams izpildīt profesionālās piemērotības testu - ar tā palīdzību var noteikt savām interesēm un profesionālajām iemaņām piemērotāko nodarbošanos. Pasākuma apmeklētāji saņēma vērtīgu informāciju par to, kas jāņem vērā meklējot darbu ārzemēs, un uzzināja par dažādām konsultācijām un tālākizglītības iespējām NVA.