< <
    Čaklākie lasītāji tiekas kopīgā pasākumā 5. aprīlis, 17:14 drukāt
    Saldus pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras centrs aicināja pašus mazākos lasītājus kļūt par grāmatu ekspertiem, piedaloties lasīšanas veicināšanas programmā „Bērnu žūrija”. Ar prieku jākonstatē, ka lasīt gribētāju skaits katru gadu palielinās. Šogad grāmatu vērtēšanā iesaistījās pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte”, “Magonīte”, PII “Sienāzītis”, “Margrietiņa”, PII “Īkstīte”, ”Pelēni”, PII “Cerībiņa”, “Ābolīši” un “Sprīdīši”.

Noslēdzot lielo gada lasīšanas maratonu 4. aprīlī visi čaklie lasītāji tikās kopīgā noslēguma pasākumā. Šī bija īpaša svētku diena mazajiem grāmatu ekspertiem, tikšanās ar pasaku varoņiem no  Ināras Šteinbergas ludziņas “Mainīsimies” , ar kuru viņus iepriecināja Saldus vidusskolas 4.b klases teātra studijas audzēkņi, skolotājas Unas Kiršteinas vadībā. Ar aizrautību un interesi bērni atbildēja uz Saldus vidusskolas  bibliotekāres Guntas Dravnieces sagatavotajiem jautājumiem un  skolotājas Daces Kikučas vadībā dziedāja un iesaistījās jautrās atrakcijās.
    Paldies audzinātājām un mazajiem ekspertiem par atsaucību un kopīgu lasīšanu!