Bērnu, Jauniešu un Vecāku žūrija 2019 8. jūlijs drukāt
Jaunā, 2019.gada lasīšanas veicināšanas programma "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" ir sākusies. Ja Tev patīk lasīt, nāc uz bibliotēku un piesakies, pavadi savu brīvo laiku interesanti un lietderīgi. Vecumam nav ierobežojuma!

"Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" ir Latvijas Nacionālās bibliotēkas izstrādāta un kopš 2001.gada īstenota lasīšanas veicināšana programma. Visi, kuri iesaistās žūrijas darbā, kļūst par literatūras ekspertiem. Katru gadu viņi lasa un vērtē jaunākās grāmatas, kas īpaši izvēlētas šai programmai un izvirza balvai rakstniekus, ilustrētājus, tulkotājus, izdevējus – visus, kas piedalījušies interesantāko grāmatu tapšanā. Balvu pasniedz Lielajos lasīšanas svētkos.
Programmas mērķis ir veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot lasītājus un rosināt diskusijas par grāmatām, sekmēt augstvērtīgas literatūras izplatību.

Grāmatu kolekcija...

28.augustā