Māra Kreicberga personālizstāde “Mirklis dabā. Dzīvnieki.” no 2. līdz 28. februārim drukāt

Saldus fotokluba "ES DARU" foto - novadpētniecības izstāžu cikla “Sajūtu mednieki” otrā izstāde “Mirklis dabā. Dzīvnieki.”

Foto izstādes atklāšana 2. februārī plkst. 14.00
Ieeja brīva.

Māris Kreicbergs pēc profesijas un dzīves aicinājuma ir biškopis. Pildot savus darba pienākumus un dzīvojot meža vidū, redzot ļoti daudz zvērus un putnus, saprot, ka vēlas šo burvīgo Latvijas dabas faunas daudzveidību parādīt arī citiem cilvēkiem. Pamazām sāka interesēties par visu, kas saistīts ar fotografēšanu. Jau 13 gadus aizraujas ar šo hobiju, fotografē lielākoties tikai dabu un tās iemītniekus. Pašmācības ceļā ir apgūti fotografēšanas pamati,  klāt pievienojas paša pieredze.
     Pagājušajā gadā piedalījās Latvijas Dabas muzeja rīkotajā konkursā „Mans putns” un pieaugušo kategorijā ieguva 1.vietu.
     Māris secina: „Atrašanās dabā, saplūšana ar to, klusums, zvēra skatiens un mirklis ... . Īstais un satraucošais mirklis, kas paliks mūžībā ... .  Tā ir tā neatkārtojama sajūta, kura kā atkarība ievelk Tevi savā varā!”

28.augustā
slēgta