Literārs pasākums "Es izskatījos laimīga" 22. februāris, 14:00 drukāt
22. februārī, plkst. 14:00 visus interesentus aicinām uz tikšanos ar dzejnieci un literatūrzinātnieci Annu Auziņu. Pasākuma gaitā ir iecerēta saruna par literatūru un mākslu, autores dzejas lasījumi, kā arī atbildes uz publikas jautājumiem.

Biedrības “Saldus vakari” Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstīts projekts “Jaunie literāti asina spalvas” turpinājums.

Ieeja brīva.

Anna Auziņa ir viena no pazīstamākajām mūsdienu latviešu dzejniecēm, četru dzejoļu krājumu autore, saņēmusi vairākas prestižas literārās balvas: Klāva Elsberga prēmiju (par krājumu “Atšķirtie dārzi”, 1995. g.), A/s "Preses nams" oriģinālliteratūras konkursa balvu (par krājumu “Slēpotāji bučojas sniegā”, 2001.g.), divkārt – Ojāra Vācieša prēmiju (par krājumiem “Es izskatījos laimīga”, 2010.g., un “Annas pūra govs”, 2017.g.), “Latvju Tekstu” dzejas balvu (par krājumu “Es izskatījos laimīga”) u.c. Divreiz bijusi nominēta Latvijas literatūras gada balvai dzejā.

28.augustā
slēgta