Literāra pēcpusdiena "Es grāmatas nelasu" 21. marts, 15:00 drukāt
Tikšanās ar literāti Kristīni Ulbergu.
Kristīne Ulberga literatūrā sevi pieteica ar darbu, kas vairāk domāta pusaudžu auditorijai – grāmatas nosaukums bija pietiekami provokatīvs Es grāmatas nelasu, lai to pamanītu ne vien publika, bet arī Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomes bērnu un jauniešu oriģinālliteratūras konkursa Baltā vilka grāmatas vērtētāji, kuri piešķīra tam otro vietu. Teksts bija pietiekami veiksmīgs, un tapta angļu tulkojums un turpinājums, tomēr vēl veiksmīgāks bija Kristīnas Ulbergas pirmais mēģinājums rakstīt prozu pieaugušajiem. Romāna Zaļā vārna manuskripts tika apbalvots Raimonda Gerkena un Latvijas Rakstnieku savienības romānu konkursā, bet, izdots grāmatā, tas saņēma Latvijas Literatūras gada balvu kā labākais prozas darbs (2012).

27.martā
- metodiskā diena.

Bibliotēka apmeklētājiem slēgta.

Būs iespēja nodot grāmatas!