Laura Kalniņa personālizstāde"Mans skatījums" no 2. līdz 31. maijam drukāt
Novadpētniecības izstāžu cikla "Sajūtu mednieki" 5. izstāde. Saldus fotokluba "Es daru" dalībnieka Laura Kalniņa personālizstāde "Mans skatījums."
2.05.2019. plkst.17:00 izstādes atklāšana.
      "Skaistos mirkļus var nofotografēt, bet drūmu dienu var izmainīt attieksme pret to..
      Jebkurā fotogrāfijā kā jebkurā mākslā savienojas reālā dzīve ar fantāziju, emocijām un jūtām. Brīžiem es domāju, cik dīvaini, ka pat tādā lietā, kā fotogrāfijā, var savienoties reālā un nereālā pasaule. Tas rodas, kad objektīvā parādās vide, kuru ikdienā mēs parasti nepamanām. Nepamanām, jo dažreiz mirklis ir pārāk īss. Dzīvē un darbā mums vienmēr ir jāskrien, jāsteidzas un visur jāpaspēj…
     Fotografēšana ir mans dzīvesveids, tādēļ, ka dabā un dzīvē nekas nestāv uz vietas un dažreiz ir ļoti žēl, ka kādu skaistu mirkli neesmu nofiksējis.."
/L.Kalniņš/