Izstāde "Kurzemnieks, karavīrs - Jukums Vācietis" no 1. novembra līdz 18. decembrim drukāt
Saldus Vēstures un mākslas muzeja ceļojošā izstāde
 "Kurzemnieks, karavīrs - Jukums Vācietis" planšetes attēlo vēlākā pulkveža dzimto pusi Jaunlutriņus, mācību gadus, dienesta gaitas Latvijā un Krievijā.
Saldus novadnieks, jaunlutriņnieks, Jukums Vācietis, sasniedzis augstāko dienesta pakāpi Krievijas impērijas armijā, piedalījies izšķirošās kaujās Pirmā pasaules kara frontēs Austrumprūsijā, Latvijā, vēlāk Krievijas teritorijā. 1915. gadā organizējis un komandējis 5. Zemgales latviešu strēlnieku pulku. Pēc Latvijas okupācijas devies uz Krieviju, bijis Krievijas bruņoto spēku virspavēlnieks, pasniedzējs Ģenerālštāba akadēmijā,. Gājis bojā represijās 1938. gadā.
Izstāde Saldus pilsētas bibliotēkā skatāma līdz 12.decembrim.

15.11.2018. plkst. 14.00 Lekcija "Jukumam Vācietim - 145" – lektore Ilze Haruna.
Ieeja brīva.

19.decembrī - metodiskā diena.
  Bibliotēka apmeklētājiem slēgta!

Būs iespēja nodot grāmatas!

2018 (c) Saldus pilsētas bibliotēka