Izstāde "Fotofrāfija / Saziņas dizains" no 1. līdz 31. jūlijam drukāt
Izstāde tapusi projekta ietvaros.
Latvijas Dizaineru Savienības 3O gadu pārskata izstāde.
Autoru kolekciju izvēlējies:  Vilnis Auziņš.

LDS -30   FOTOGRĀFIJAS  NOZARE  KOMENT

Fotogrāfijas tehnoloģiju un saziņas iespēju lietošanas prakse ir uzkrājusi milzīgu pieredzi un veido ļoti nozīmīgu mūsdienu  pasaules kultūras pastāvēšanas nosacījumu daļu.
  Atsevišķu sižetu tēlu veidošans pieredze ir izaudzinājusi patstāvīgas  vēstījumu radīšanas un to lietošanas  nozares. Savukārt vēstījumu tēlu pieredze ir sagatavojusi saziņas dizaina rīcībspējai nepieciešamo attīstības lauku.
  Fotogrāfija startējot no redzes piedzīvojuma saglabāšanas un vienkārša amatnieka pakalpojuma ir izaugusi par tehnoloģiju attīstības un dzives prakses nozīmīgu komponentu.
  Saziņas dizaina pieredze un kompetences savukārt palīdz veidot fotogrāfijas turpmākos lietošanas laukus un  apkopo šim mērķim nepieciešamo pragmātiskās pieredzes un tēlu izpratnes jaudu.
 Šādu secinājumu kopa motivēja veidot tādu fotogrāfijas nozares izstādi,  kura pievērš uzmanību attēlu / tēlu lietošanas praksei.

V.Auziņš