Intas Vīnšteinas personālizstāde "Dabā.. Putnos.." no 2. līdz 29. martam drukāt
Novadpētniecības izstāžu cikla "Sajūtu mednieki" 3. izstāde. Saldus fotokluba "Es daru" dalībnieces Intas Vīnšteinas personālizstāde "Dabā.. Putnos.."
2.03.2019. plkst.14:00 izstādes atklāšana.

Ieeja brīva!
"Katrs notvertais mirklis dabā, īstajā laikā un vietā, mierā vai kustībā, ir vienreizējs un neatkārtojams.
Fotogrāfēšana ir mans relaksējošais vaļasprieks, ar kuru aizraujos jau gadus desmit. Fotogrāfēju visu to skaisto, ko redzu dabā, gan floru, gan faunu, un, kopā ar citiem, līdzīgi domājošiem fotodraugiem, dažādos fotoplenēros ir apceļotas Latvijas skaistākās vietas. Bet pēdējos gados, kļūstot par aktīvu putnu vērotāju, tieši spārnotie draugi visbiežāk nokļūst manā fotoobjektīvā..
Izstāde – “Dabā.. Putnos..” ir mana otrā personālizstāde, un šajā reizē, bez ziemas-pavasara dabas skatiem, uzdrošinos parādīt arī savus spārnotos draugus.."

Inta Vīnšteina

27.martā
- metodiskā diena.

Bibliotēka apmeklētājiem slēgta.

Būs iespēja nodot grāmatas!