Fotoizstāde no 1. līdz 30. aprīlim drukāt
Fotogrāfa Sanda Behmaņa fotoizstāde “Mirkļi”.

Mirkļi. Tie nāk un iet. Daži uz mūžu tiek ierakstīti mūsu atmiņās, daži izplēn kā pelni vējā. Tverot mirkļus objektīvā, ir iespējams tos ne vien ierakstīt mūsu atmiņās, bet arī dalīties tajos ar citiem.

Ar mirkļu iemūžināšanu Sandis Behmanis sāka aizrauties dzīvojot Lielbritānijā. Pēc 13 pilsētas burzmā pavadītiem gadiem, Sandis ar ģimeni atgriezās savā dzimtajā pusē – Skrundā. Šobrīd atjauno lauku māju, kas atrodas brīnišķīgā, mežu ieskautā vietā.

Izstādē skatāmas gan fotogrāfijas, kas tapušas Mančesterā, gan tās, kuras iemūžinātas šeit, Latvijā. Tas ir ceļojums cauri dzīves līkločiem. No lielpilsētas kņadas līdz lauku idillei. Līdz mājām.