Fotoizstāde "Viktoriāņu pikniks” no 3. līdz 28. jūnijam drukāt
Ineses Grizānes  fotoizstāde "Viktoriāņu pikniks”. Foto no Wave Gotik Treffen festivāla Lepcigā.
Šogad nu jau 28. reizi jūnija sākumā Vācijas pilsētas Leipcigas ielas piepildīs melnos tērpos ģērbti cilvēki. Kas pilsētā notiks? “Wave Gothic Treffen” -  pasaulē lielākais gotu mūzikas un mākslas festivāls. Tas ir krāšņs pasākums, kuru apmeklē gotu kultūras piekritēji ne tikai no Vācijas. Pasākums pulcē aptuveni 20 000 apmeklētājus no visas pasaules. Festivāla laikā iespējams baudīt ļoti plašu muzikālo programmu, ap 150 dažādi kolektīvi un mākslinieki. Papildus koncertiem notiek dažādas mākslas izstādes, lasījumi, klasiskie koncerti, teātra izrādes, eksursijas muzejos, baznīcās, kapsētās u.c.
Kā neoficiālais festivāla atklāšanas pasākums piektdienas pusdienlaikā Klāras Cetkinas vārdā nosauktajā parkā notiek Viktoriāņu pikniks. Pamatkrāsa apģērbiem ir melnā, bet šeit var satikt arī Viktorijas laika dāmas un kungus, dāmas kuplās volānu kleitās, zinātniskās fantāzijas stīmpank (steampunk) pārstāvjus. Koši un radoši. Tērpos, kas izgatavoti no visa un nekā, izmantojot radošo fantāziju.
Izstādes fotogrāfijās atspoguļoti mirkļi un portreti no festivāla “Wave Gothic Treffen” Viktoriāņu piknika, lai parādītu un ļautu sajust pasākuma košo noskaņu. Fotogrāfijas tapušas 2017.gada un 2018.gada WGT festivāla laikā.

28.augustā
slēgta