Saldus pilsētas bibliotēka
Pasākumi un izstādes
Foto izstāde "Mūžam Latvijas debesīs" no 2. līdz 31. janvārim drukāt
Eduarda Skabja Foto izstāde "Mūžam Latvijas debesīs".
 
Kāpēc debesis?
Par sevi. Pirmkārt, neesmu fotogrāfs. Vienkārši man pa rokai bieži gadās fotoaparāts. Un tad es tveru mirkļus. Mirkļi ir tik gaistoši... Bet vai tas nav paradokss – mirkļi veido mūžību. Kā padarīt mirkli mūžīgu? Piefiksējot. Nofotografējot. Esmu dzimis Kabilē un šeit, mūžu dzīvojot un strādājot skolā, esmu kļuvis par Kabiles mirkļu piefiksētāju.
Fotogrāfija man kļuvusi ne tikvien par vaļasprieku, bet jūtu – arī jau par atkarību. Cenšos notvert un sakrāt vai visus skaistākos un dramatiskākos mirkļus arī dabas norisēs visos gadalaikos. Un atklāsmes prieks un azarts dažkārt liek doties pat mirkļu medībās.
Esmu secinājis, ka mums Latvijā ir visskaistākās debesis. Apceļojot citas valstis, saprotu, ka nekur neesmu redzējis tik skaistus mākoņus. Pāris gadu laikā tapušās Latvijas debesu ainavas man radīja ideju veltīt savu jaunāko fotoizstādi mūsu valsts lielajai jubilejai. Kur citur mūsu domas un centieni tiecas un kur citur mēs pēc tam satiksimies, ja ne debesīs? Debesis ir visskaistākās, un tās neprasa atbildību.
Mūsu un Latvijas vārds mūžam rakstīts Latvijas debesīs.
/Eduards Skabis/
Darba laiks

Pirmdiena, Otrdiena, Trešdiena
10.00-18.00

Ceturtdiena
10.00-19.00

Piektdiena
10.00 - 18.00

Sestdiena, Svētdiena - slēgta

Katra mēneša pēdējā trešdiena - metodiskā diena. Bibliotēka apmeklētājiem slēgta.

 
Jautā bibliotekāram
Tālrunis vai e-pasts*
Tavs jautājums*
2019 (c) Saldus pilsētas bibliotēka
izstrādāja DSP