< <
    šodien - 01.09.2015.
    16.06.- 30.09.
    Novadpētniecības izstāde „Kas ir Saldus priekš manis? Viena saldrūgta trīsa…”
    16.06.2015 - 30.09.2015
    25.08.- 30.09.
    Izstāde „Citāda grāmata”
    25.08.2015 - 30.09.2015
    Ziņas
    Lūgums dāvināt!

Lūdzam Saldus novada iedzīvotāju palīdzību Saldus pilsētas bibliotēkai iegūt vērtīgu grāmatu, kas būtu nozīmīgs ieguvums bibliotēkas lasītājiem.
    Korāns / no arābu valodas tulkojis Uldis Bērziņš ; komentāri: Jānis Ešots. - Rīga : Neputns, 2011. - 595 lpp., [4] lp. il. : il.
            ISBN 97899848075

Noslēdzies 6. Kurzemes bibliotekāru saiets

27. jūlijs 2015, 14:37 2015 Komentēt drukāt
    Izskanējis 2015.gada 22.-23.jūlijā Saldū pilsētas bibliotēkā notikušais Latvijas Bibliotekāru biedrības (LBB) Kurzemes nodaļas sadarbībā ar Saldus pilsētas bibliotēku un Kursīšu bibliotēku-informācijas centru organizētais 6. Kurzemes bibliotekāru vasaras saiets ““Kurš cauri skatās sietiņa acīm, redz visu pasauli dimantos mirdzam” (Rainis) - radošums un darbs ar bērniem bibliotēkā”. Saietā pulcējās vairāk nekā 50 Kurzemes bibliotēku pārstāvji no Ventspils, Saldus, Kuldīgas, Talsu, Dundagas, Brocēnu, Priekules, Liepājas un citiem novadiem.
                                                                                                                                                 Lasīt vairāk...

Latvijas filmu DVD kolekcija

Saldus pilsētas bibliotēkas krājumi ir papildināti ar 25 latviešu filmu DVD, ko uzdāvinājis Nacionālais Kino centrs.

Atzīmējot Latvijas prezidentūru Eiropas Savienības Padomē 2015. gada pirmajā pusē, Nacionālais Kino centrs sadarbībā ar Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariātu ir īstenojis projektu “Latvijas filmu izlase” – apjomīgu filmu kolekciju DVD formātā (25 diski), kurā apkopotas Latvijas kinovēstures būtiskākās parādības un spilgti mūsdienu kinomākslas paraugi.

Kolekcijas saturu veidoja piecu filmu nozares ekspertu grupa. Diskusiju rezultātā izlasē ievietotas 70 Latvijas filmas (10 spēlfilmas, 16 dokumentālās filmas un 44 animācijas filmas), grupētas divos hronoloģiskos periodos – klasiskais kino un mūsdienas. Izlases 25 DVD diskiem komplektā sagatavots arī izsmeļošs informatīvi izglītojošs bilingvāls katalogs (latviešu un angļu valodā) par visām filmām un to autoriem.

Latvijas filmu izlase - bagātīga informācija par Latvijas kinovēstures un mūsdienu kinoprocesa nozīmīgākajām tendencēm.

Ko nezināji par Latviju, atrodi digitālajā bibliotēkā!

Tūkstošiem grāmatu un žurnālu, vēsturiskās kartes un fotogrāfijas, kultūras maršruti ir daļa no e-pakalpojumiem jeb digitalizētā Latvijas kultūras mantojuma, kas internetā ir publiski pieejams ikvienam.

Pirmdiena - Piektdiena

Svētdiena
    slēgta

Vasaras mēnešos (01.06. - 31.08.) bibliotēka sestdienās slēgta.

No 1.septembra Saldus pilsētas bibliotēka atsāk darbu arī sestdienās!

2015 (c) Saldus pilsētas bibliotēka