AKTUĀLI
BIBLIOTĒKA
KATALOGI UN DATU BĀZES
BĒRNIEM
NOVADPĒTNIECĪBA
FOTOGALERIJA
SALDUS UN BROCĒNU NOVADU BIBLIOTĒKĀS
ESIP
Jaunākās grāmatas
© Saldus pilsētas bibliotēka
Izstrādāja DSP
PASĀKUMI. IZSTĀDES
"LATVIEŠU KARAVĪRS OTRAJĀ PASAULES KARĀ"


TEMATISKS PASĀKUMS
30.oktobrī plkst.11.30
tikšanās ar
LU vēstures profesoru

ANTONIJU ZUNDU


Biedrības "Saldus vakari" projekts "Vēstures notikumi cilvēku likteņos", ko atbalsta Saldus novada sabiedrisko organizāciju atbalsta fonds

 
AR VĒJIEM KRĒPĒS

FOTOIZSTĀDE

NO 1. - 31. OKTOBRIM

 
AKTUALITĀTES
   VEBINĀRI "Izmanto Latvijas datu bāzes informācijas iegūšanai - ātri, droši ērti!"
   Kultūras informācijas sistēmu centrs sadarbībā ar SIA Microsoft Latvia, SIA LETA, SIA Lursoft IT, SIA Tilde un AS Exigen Services Latvia no 2014. gada 21.oktobra līdz 11.novembrim īstenos vebināru ciklu publisko, speciālo un zinātnisko bibliotēku speciālistiem un lietotājiem par informācijas iegūšanas iespējām Latvijas nacionālajās datu bāzēs.

   21.oktobrī notika pirmais vebinārs Leta Arhīvs un Nozare.lv.
Saite uz vebināra ierakstu
- http://1drv.ms/ZMmxo2
   Informācija par turpmākajiem vebināriem - http://www.slideshare.net/innied/vebinars-lv-datubazes-40244496Lauku bibliotēku atbalsta biedrības konkurss
“LIELĀ LASĪTĀJU BALVA – 2014”
   Nevalstiskā organizācija „Lauku bibliotēku atbalsta biedrība” 2014.gadā izsludina konkursu par Latvijas bibliotēkās lasītākajām grāmatām.
Konkursā piedalās Latvijas pēdējo trīs gadu pirmizdevumi septiņās nominācijās: oriģinālprozā; oriģināldzejā; tulkotajā daiļliteratūrā; bērnu oriģinālliteratūrā; tulkotajā bērnu literatūrā; dokumentālajā un zinātniski populārajā oriģinālliteratūrā un tulkotajā dokumentālajā un zinātniski populārajā literatūrā. Apkopojums par visas Latvijas lasītākajām grāmatām bibliotēkās būs decembrī.
   Lasītākās grāmatas Saldus pilsētas bibliotēkā:
msword "LIELĀ LASĪTĀJU BALVA - 2014" (78 Kb) 

Konkurss “Kurzemes prozas lasījumi 2014”

   Ventspils bibliotēka, sadarbībā ar Latvijas Literatūras centru un Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju, izsludina konkursu „Kurzemes prozas lasījumi 2014”, kas notiek festivāla „Prozas lasījumi 2014” ietvaros.
   Konkursā tiek aicināti piedalīties Kurzemes autori, kuri raksta prozu.

Nolikums


Bibliotēku informācijas sistēmā ALISE veidotajiem katalogiem pieejama mobilā versija.

Tieto Latvia izstrādātās bibliotēku informācijas sistēmas ALISE (BIS ALISE) klientiem ieviesta bibliotēku e-katalogu mobilā versija. Tagad lasītājiem un bibliotēku darbiniekiem katalogs būs ērti pieejams lietošanai jebkurā diennakts laikā no dažādām mobilām ierīcēm, t.sk. viedtālruņiem un planšetdatoriem.
Vairāk informācijas
šeit.

BALTIJAS CEĻA STĀSTI
   Šogad tiek atzīmēta Baltijas ceļa 25. gadadiena, tāpēc Latvijas iedzīvotāji tiek aicināti iesaistīties Apvienoto Nāciju Izglītības, zinātnes un kultūras organizācijas Latvijas Nacionālās komisijas (UNESCO LNK) organizētajā projektā Baltijas ceļa stāsti.

Aicinām atsaukties iedzīvotājus, kuri būtu gatavi dalīties atmiņās par 1989.gada 23.augusta notikumiem, kad aptuveni divi miljoni cilvēku sadevās rokās, lai veidotu 600 km garu cilvēku ķēdi caur trim Baltijas valstīm Latviju, Igauniju un Lietuvu.
Aicinām līdz šī gada 30. oktobrim aizpildīt Baltijas ceļa stāstu formu, kas pieejama http://www.thebalticway.eu/stasti/, un atzīmēt sevi kartē, kur Baltijas ceļā esat stāvējis 1989. gadā vai stāvētu 2014. gadā. 

 

   UZDĀVINI GRĀMATU!
UZDĀVINI PRESES IZDEVUMU!

Varbūt jums ir iespēja uzdāvināt bibliotēkas krājumam trūkstošos izdevumus?

LV
Meklēt
Vārda dienas:
Modrīte, Mudrīte, Renāte