AKTUĀLI
BIBLIOTĒKA
KATALOGI UN DATU BĀZES
BĒRNIEM
NOVADPĒTNIECĪBA
FOTOGALERIJA
SALDUS UN BROCĒNU NOVADU BIBLIOTĒKĀS
ESIP
© Saldus pilsētas bibliotēka
Izstrādāja DSP
Uzmanību!
Jauno grāmatu dienas
27. un 28.februārī Saldus pilsētas bibliotēkā kārtējās 
Jauno grāmatu dienas. Visi laipni aicināti iepazīties ar pēdējā mēneša laikā  bibliotēkas krājumā ienākušajiem jaunumiem. Ar jaunieguvumu sarakstiem var iepazīties šeit...
 


 

INTERESANTI...
Saldus pilsētas bibliotēkā no 1. aprīļa līdz 30. septembrim katrs interesents varēja piedalīties aptaujā „Saldenieku mīļākā grāmata”.Ar aptaujas rezultātiem var iepazīties šeit...


 

Saldus pilsētas bibliotēkas darbinieki apkopojoši 2014.gada lasītāko preses izdevumu Top 10. Ar rezultātiem var iepazīties šeit...PASĀKUMI
"Grāmata, ko tu man izstāstīsi..."
Grāmatu lasīšanas un vērtēšanas konkurss
 
Grāmatu lasīšanas un vērtēšanas konkurss „Grāmata, ko tu man izstāstīsi” Saldus pilsētas bibliotēkā notiek jau  4. reizi. Konkurss notiek no 01.11.2014. līdz 30.03.2015. Konkursa mērķis ir noskaidrot lasītājiem saistošāko un interesantāko latviešu un ārzemju autoru daiļdarbus latviešu valodā un svešvalodās, kā arī popularizēt bibliotēkas krājumu, aktualizēt jaunāko latviešu oriģinālliteratūru, veicināt daiļliteratūras lasīšanu svešvalodās.
 Konkursā var piedalīties ikviens bibliotēkas lietotājs, kurš sasniedzis 16 gadu vecumu un reģistrēts Lietotāju apkalpošanas nodaļā.
Ar konkursa nolikumu var iepazīties Saldus pilsētas bibliotēkas abonementā.
 
Aprīlī notiek konkursa noslēguma pasākums, kurā analizē konkursa rezultātus un apbalvo konkursa pirmo trīs vietu ieguvējus.


 

IZSTĀDES
     Fotoizstāde "Baznīcas"

No 16.februāra līdz 7.martam Saldus pilsētas bibliotēkā apskatāma  Laura Rinmaņa fotogrāfiju personālizstāde „Baznīcas”.


Ceļojoša leļļu izstāde "Leļļu stāsti"

No 10.februāra līdz 1.martam Saldus pilsētas bibliotēkas Bērnu un jauniešu lasītavā skatāma Latvijas Leļļu teātra sagatavotā izstāde "Leļļu stāsti".
 
Vairāk par izstādi lasiet šeit...
Ceļojoša izstāde "Pāvilosta fotogrāfijās"

Saldus pilsētas bibliotēkā no 12.janvāra līdz 28.februārim skatāma Pāvilostas novada Tūrisma informācijas centra organizētā fotokonkursa "Pāvilostas novads" labāko darbu izstāde. Kolekcija veidota kā dāvana pilsētas 135.gadu jubilejā. Tajā skatāmi dažādu autoru darbi, kas tapuši vairāku gadu garumā.

Izstāde tapusi ar Latvijas valsts mežu atbalstītā Kurzemes kultūras pārvaldes projektu konkursa atbalstu.


Bibliotēkā skatāma izstāde "#Pašiņš"

Saldus fotokluba "EsDaru" organizētā izstāde "#Pašiņš" skatāma Saldus pilsētas bibliotēkā no 2014.gada 12.decembra līdz 2015.gada 28.februārim.

Atnāc, ieskaties un... Vēl ir vieta arī Tavai pašbildei!
AKTUALITĀTES
   UZDĀVINI GRĀMATU!
UZDĀVINI PRESES IZDEVUMU!

Varbūt jums ir iespēja uzdāvināt bibliotēkas krājumam trūkstošos izdevumus?

LV
Meklēt
Vārda dienas:
Justs, Skaidra, Skaidrīte